אודות המועדון


מועדון לוטו הוא מועדון חברים להגרלות הלוטו והצ'אנס של מפעל הפיס. המועדון מעניק ללקוחותיו מוצרי לוטו מתקדמים שמשפרים את סיכויי הזכייה ואת סכום הזכייה במידה ניכרת. המוצרים של מועדון לוטו הם בלעדיים לחברי המועדון ואינם ניתנים לרכישה במקומות אחרים, לרבות דוכני מפעל הפיס.

 

מועדון לוטו מעמיד לרשות לקוחותיו את מיטב המומחים בתחום הגרלות מפעל הפיס: מנהלי פרוייקטים, מתמטיקאים בכירים, אנשי מו"פ, מפתחי תוכנה ומנהלים של אתרי אינטרנט ברמה הגבוהה ביותר.


מועדון לוטו בוחר ושולח את מספרי הלוטו בשיטה סטטיסטית בדוקה, שפותחה ע"י מיטב המומחים להגרלות הלוטו ושמגדילה את סיכויי הזכיה במידה ניכרת.


מטרת המועדון היא להגדיל את סיכויי הזכיה בקרב חברי המועדון במשחקי הלוטו של מפעל הפיס על-ידי השתתפות קבועה, שיטות סטטיסטיות בדוקות ומשחקים קבוצתיים.


מועדון לוטו מציע ללקוחותיו מגוון רחב של חבילות לוטו בעלות סיכויי זכיה גבוהים ביותר במחירים שונים לפי בחירת הלקוח.


המועדון מספק ללקוחותיו שירות מלא לשליחת טבלאות לוטו בכל אחת מההגרלות, בדיקה ממוחשבת של הטפסים, גביית הזכיות ושליחת צ'קים ללקוחותיו.


מועדון לוטו מציב את שביעות רצון לקוחותיו בעדיפות עליונה. בנוסף לפיתוח מוצרים רווחיים ומתקדמים נוספים, אנו מתחייבים להעניק ללקוחותינו שקיפות מלאה ושירות מקצועי ואדיב ללא רבב.